O firmě

Historie firmy Adainterier.cz

Firma byla založena v roce 1994 se zaměřením na rekonstrukce interiérů, koupelen, bytů, rodinných domů, provozoven, ordinací, showroomů. Za tuto dlouhou dobu jsem provedl spoustu úspěšných zakázek. V roce 2013 jsem rozšířil svoji nabídku a stal jsem se certifikovanou firmou pro pryskyřičné stěrky firmy ELEKTA.

Co nabízíme

Moje hlavní nabídka kromě obkladačských prací jsou unikátní bezesparé povrchy stěn a podlah. V roce 2007 jsme jako první firma v Ostravě získali certifikát jako systémový partner firmy ARDEX k provádění kreativních povrchů systému panDOMO.

Systém panDOMO

p1096134panDOMO je moderní, propracovaný systém finální úpravy povrchů, podlah, stěn a stropů. Systém panDOMO vytváří povrchy s dlouhou životností a kreativitou.

Záleží jen na Vaší fantazií a nápadu. Takže kde realizovat své sny – doma, ve firmě, ve svém projektu. Tam je to jen Vaše hřiště kde si pravidla určujete sami.
Plochy místností dávají neomezené možnosti pro design, jsou totiž beze spár.

Systém panDOMO je vytvořen na cementové bázi, je velice pevný a odolný opotřebení. Může být doladěn barevnými pigmenty panDOMO a tak můžeme dosáhnout žádaného barevného odstínu v široké škále RAL. Můžeme vytvořit jednobarevné i vícebarevné plochy, různé struktury, techniky a dekory a taktéž můžeme použít do plochy i jiné materiály jako kov, keramika aj.

Vaší fantazii se meze nekladou

Plochy panDOMO se ošetřují olejem s obsahem vosků, které jsou difúzní, přitom nejsou mastné a neušpiní se. Bezsparé plochy panDOMO působí velmi elegantně a čistě. Tloušťka podlahy je 5 až 10 mm. Je vhodná pro podlahové topení i kolečkové židle. Noblesně působí v každém prostředí, jak komerčním tak obytném.
Další vlastnosti panDOMO je umyvatelnost, paropropustnost, odolnost vůči vodě a možnost sladění povrchu stěny s podlahou. V neposlední řadě se take zabýváme aplikací epoxidových a polyuretanových litých podlah,sádrokartonovými konstrukcemi,imitací pohledových betonů. V roce 2010 přivedla firma ARDEX na trh novinku panDOMO LOFT-finální podlahu o stavební výšce cca 2 mm, která vykazuje vysoké hodnoty pevnosti v tlaku, obrusu a protiskluzu a nadstandardní estetický vzhled.

Povrchy ELEKTA MATERIA

P1018764ELEKTA MATERIA je pryskyřice pro tvorbu jedinečných a trendových povrchů. ELEKTA MATERIA je nízkovrstvý potah pro dekoraci stěn a podlah s plynulým a bezespárým efektem. Kreativní je v široké škále barev a efektů. ELEKTA MATERIA dovoluje totální personifikaci prostředí pro stimulaci fantazie a dosažení finálních výsledků vysoké prestiže a elegance v moderním stylu a high-tech.

Použití povrchů materia

 • v interiérech bytových a komerčních
 • včetně koupelen
 • ve sprchových koutech

 

Partnerské weby

 • Preciznost

  Preciznost

  zakládáme si kvalitní práci

 • Slušné jednání

  Slušné jednání

  ...je pro nás samozřejmostí

 • Zákaznický přístup

  Zákaznický přístup

  Vaše požadavky nás inspirují

© 2008 - 2015

Na našich stránkách předvádíme pouze fotografie z našich vlastních realizací.

FRONTYCOR development s.r.o.